loading...
زمستون
آخرین ارسال های انجمن

دانلود کتاب PDF هری پاتر و دومین حلقه قدرت

نیما بازدید : 1991 15 / 01 / 1391 نظرات (0)

نام کتاب :  هری پاتر و دومین حلقه قدرت

نویسنده : جوآن کتلین رولینگ

زبان کتاب :فارسی

تعداد صفحه :  ۲۱۴

قالب کتاب : PDF

حجم فایل : ۱٫۴۸ Mb

توضیحات :  با اینکه تابستان خیلی وقت بود که شروع شده اما سرما هنوز بیداد می کرد . اغلب روزها خیابان ها یخ زده و  شیشه ی ماشین ها و خانه ها بخار زده بود. هیچ کس در کشور بدرستی نمی دانست علت این مه ناگهانی چیست و چرا از بین نمی رود . تلوزیون و روزنامه ها محل انواع شایعات و جنجال ها بودند . برکناری ناگهانی نخست وزیر و سر کار آمدن نخست وزیر جدید نه تنها بر سر و سامان بخشیدن اوضاع کمک نمی کرد بلکه بر

تشنج ها و کشته شدن ناگهانی و بدون علت مردم افزوده بود . مردم دیگر جرئت بیرون ماندن و یا به تفریح رفتن را نداشتند حتی خبر نگارهای روزنامه ها و کانال های تلوزیونی هم گاهاً از درون ماشین های گرم و نرمشان با وزیران و اعضای کابینه مصاحبه می کردند . شایعه شده وبود که عده ای از مردم بدون علت می افتند و می میرند یا اینکه تا م دت ها بی روح و هویت به نقطه ای خیره می شوند انگار که سالها با شادابی و سلامتی فاصله دارند . یکی از گزارشگران پر شور کانال شماره ۱ که پر جرئت ترین خبرنگار منطقه بود هر روز در خیابان ها پخش زنده داشت . دیگر مردم عادت کرده بودند که در خانه های امن و گرم و نرمش ان بشینند و پر بیننده ترین برنامه زنده یعنی برنامه کانال شماره ی ۱ را ببینند.دانلود در ادامه مطلبــــــــــــــــــــــــــــــــ>>>

دانلود کتاب اشرف پهلوی در حسرت آرزوهای بر باد رفته

نیما بازدید : 1632 15 / 01 / 1391 نظرات (0)

دانلود کتاب اشرف پهلوی در حسرت آرزوهای بر باد رفته

اشرف پهلوی خواهر همزاد محمدرضا پهلوی است. نام وی در زمان تولد زهرا بود که بعدها به   اشرف‌الملوک و اشرف تغییر یافت. اشرف بخاطر نوع شخصیت و دخالتش در سیاست ایران و دست داشتن در معاملات مالی و اقتصادی و نیز زندگی خصوصی جنجال‌برانگیزش مورد مخالفت شدید مخالفان حکومت پهلوی و انتقاد شدید دکتر محمد مصدق قرار داشت.

دانلود کتاب سینوهه، پزشک مخصوص فرعون

نیما بازدید : 4493 10 / 01 / 1391 نظرات (0)

دانلود کتاب سینوهه، پزشک مخصوص فرعون
سینوهه نام داستانی به قلم میکا والتاری نویسنده فنلاندی است. این کتاب که مهمترین اثر نویسنده‌ است، بر اساس وقایع دوران فرعون آخناتون نوشته شده‌است. این کتاب توسط ذبیح‌الله منصوری و دکتر احمد بهپور به فارسی ترجمه شده ‌است.

دانلود در ادامه مطلب

دانلود کتاب ایران باستان

نیما بازدید : 873 10 / 01 / 1391 نظرات (0)

دانلود کتاب ایران باستان
دوران ایران باستان دوران تشکیل دولت ماد تا زمان انقراض ساسانیان به دست اعراب است.پیش از مهاجرت آریائیان به فلات ایران، اقوامی با تمدن‌های متفاوت در ایران می‌زیستند. سرزمین کنونی ایران بخشی بزرگی از یک واحد جغرافیایی بنام فلات ایران است، این واحد طبیعی با تنوع اقلیمی و زیستی خود دارای ویژگیهای بارزی است که در نتیجه آن وحدت فرهنگی ایران را سبب شده‌است، بی شک تمدن بشری مرهون نبوغ و خلاقیت مردمانی بوده‌است که سالیان دراز در این سرزمین زندگی کرده‌اند.

دانلود در ادامه مطلب

دانلود کتاب تاریخ بیهقی

نیما بازدید : 1035 10 / 01 / 1391 نظرات (0)

تاریخ بیهقی یا تاریخ مسعودی نام کتابی نوشته ابوالفضل بیهقی است که موضوع اصلی آن تاریخ پادشاهی مسعود غزنوی پسر سلطان محمود غزنوی است. این کتاب علاوه بر تاریخ غزنویان،قسمت‌هایی درباره تاریخ صفاریان، سامانیان و دوره پیش از پادشاهی محمود غزنوی دارد.

دانلود در ادامه مطلب

رمان مصور گرگ و میش

نیما بازدید : 4569 23 / 12 / 1390 نظرات (2)

رمان مصور گرگ و میش، رمانی فانتزی که تا حالا مانندش را هیچ کجا نخوانده اید!!!

داستانی فانتزی، عاشقانه. پر از ترس و تردید


برای دانلود این رمان به ادامه مطلب مراجعه فرمائید

 

 

 

کتاب فانتزی میزبان اثر استفنی مایر

نیما بازدید : 2096 09 / 12 / 1390 نظرات (0)
رمانی بسیا جالب و زیبا

بخشی از کتاب فانتزی میزبان اثر استفنی مایر :

می دانستم که با پایان کار ، آغاز می شد و پایان برای این چشمها چون مرگ به نظر می رسید. به من اخطار داده شده بود. این چشمها نه ، چشمهای من .... مال من بودند. حالا این من بودم.

زبانی که بدان حرف می زدم برایم عجیب بود ولی به هر حال معنی داشت. کلمات یا صداها متغیر ، بعضی جاها متراکم ، بی مفهوم و کشیده بودند.در مقایسه با تمام زبانهای دیگری که استفاده کرده بودم ، به طور باور نکردنی ضعیف و نا کار آمد می نمود ، ولی با این حال باز می توانست روان باشد و مفهوم پیدا کند. بعضی وقتها زیبا بود زبان من، زبان مادری من .


دانلود در ادامه مطلب

دانلود کتاب نغمه یخ و آتش (جلد اول و دوم ) اثر جرج آر.آر.مارتین

نیما بازدید : 3303 09 / 12 / 1390 نظرات (2)

درباره ی کتاب نغمه یخ و آتش  اثر جرج آر.آر.مارتین :

 نغمه یخ وآتش یک سری کتاب ِ هفت جلدی است، که جورج مارتین از سال 1991 شروع به نوشتن آن کرد و در سال 97 اولین جلد آن را چاپ کرد و تا هم اکنون نوشتن این سری ادامه داشته و تا به حال پنج جلد از آن چاپ شده. به اعتقاد بسیاری از منتقدان این کتاب بهترین سری کتاب فانتزی است، و آن را از ارباب حلقه ها هم در رتبه ی بالاتری قرار میدهند و تا به حال به بیست و نُه زبان ترجمه شده است. موقعیت این کتاب در یک دنیای خیالی حادث شده است که بخش اصلی داستان در یک اقلیم هفت پادشاهی رخ میدهد. این کتاب روایت سوم شخصی دارد، که از نُه زاویه نقل میشود و اغلب راویان آن از خانواده ی استارک هستند که حاکمان اقلیم شمالی هستند که شامل لرد ادارد استارک . جان اسنو - برن استارک - سنسا استارک - آریا استارک - کتلین استارک - تیریون لنیستر و دنریس تارگرین میباشد.
سبک این کتاب چیزی میان ارباب حلقه ها و کتاب های تاریخیست. یعنی جادو وجود دارد اما جادوگری در کار نیست. موجودات جادویی غیر انسان و زامبی مانند وجود دارند .

بخشی از کتاب نغمه یخ وآتش اثر جرج آر.آر.مارتین :

دنباله شهاب در امتداد سپیده کشیده شده بود، زخم سرخی روی آسمان صورتی و ارغوانی که روی تخته سنگهای در گون استون خون می چکاند.

استاد روی ایوان فرسوده از باد بیرون اتاقش ایستاده بود.زاغ ها بعد پرواز طولانی اینجا می نشستند. فضولاتشان گارگویل هایی را لکه دار کرده بود که به ارتفاع دوازده قدم در دو طرف او برخاسته بودند. یک تازی جهنم و یک وایورن دو تا از هزار تایی که روی دیوارهای قلعه باستانی به فکر فرو رفته بودند.اولین بار که به درگون استون آمد ، لشکر مجسمه های سنگی مضطربش کرده بود، اما با گذشت سالها به آنها عادت کرده بود. حالا آنها را دوست قدیمی می پنداشت. سه نفری آسمان را با نگرانی تماشا می کردند. ....

دانلود در ادامه مطلب


کتاب فانتزی گرفتار - Caught اثر هارلان کوبن

نیما بازدید : 979 09 / 12 / 1390 نظرات (1)

بخشی از کتاب فانتزی گرفتار :

"وندی تاینس" خبرنگار و مجری  برنامه ای تلویزیونی به نام " گرفتار" هست که هدفش شناسایی و  پایین آوردن آمار مربوط به  شکارچیان جنسی است  وتا به حال به همراه تیمش  ده ها مورد کودک آزاری رو بررسی کرده. در یکی از این برنامه ها وندی با جا زدن خودش به عنوان یک نوجوان از طریق چت برای شخصی تله می زاره تا در قراری حاضر بشه , از طرفی "دن مرسر" مددکار اجتماعی و مربی بسکتبال برای کمک به نوجوانی که می شناسه به خانه خالی می رود ، و ناگهان تیم وندی  با  دوربین و نورافکن او را غافلگیر می کنند و با بدست اومدن فیلم هایی از کودکان در کامپیوتر خونه اش او متهم می شه اما به خاطر نبود مدارک کافی دن تبرئه می شه و وندی هم از کار اخراج می شه و ....


دانلود در ادامه مطلب

تعداد صفحات : 14

اطلاعات کاربری
 • فراموشی رمز عبور؟
 • نظرسنجی
  دختری یا پسر؟؟؟ کدومش؟


  چه نوع رمانی دوست دارید؟
  با کدام سرور دانلود راحت هستید؟
  آمار سایت
 • کل مطالب : 138
 • کل نظرات : 356
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 2906
 • آی پی امروز : 22
 • آی پی دیروز : 37
 • بازدید امروز : 111
 • باردید دیروز : 79
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 1
 • بازدید هفته : 454
 • بازدید ماه : 2,331
 • بازدید سال : 5,902
 • بازدید کلی : 897,318